Pochodzisz ze Szczecina oraz uwielbiasz latać? To rewelacyjna wiadomość.

Niemal wszyscy kochają latać, najlepiej by było to z portu lotniczego w naszym miejscu zamieszkania, gdyż bardzo skraca to czas podróży.
Ci, którzy lubią zwiedzać nowe miejsca, zdają sobie sprawę z tego, ile czasu można zmarnować na to, by dokądś dotrzeć.

badanie

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami marnuje się na przykład 4 godziny. To naprawdę zbyt dużo. Ponadto, po męczącej podróży człowiek przez pierwsze kilka dni jest wykończony i nie może wcale cieszyć się urlopem.

Czy poszukujesz na stronie podologia szczecin czegoś wyjątkowo ciekawego? Zachęcamy więc do kolejnego artykułu. Trzeba jedynie kliknąć w poniższy link.

Przez to wolimy, gdy wylot jest z naszego miasta. Dzięki temu nie musimy jechać przez pół Polski busem lub pociągiem. Po prostu dojeżdżamy na lotnisko, odprawiamy się i już — startujemy. Biorąc pod uwagę to, że w naszym kraju coraz więcej ludzi podróżuje samolotami, miasta łożą pieniądze na rozwój swoich portów lotniczych. Świetnym przykładem jest tu Szczecin. Władze inwestują w powiększenie lotniska. W 2001 roku wybudowano nowy terminal. Jednak stosunkowo prędko okazało się, że jest on za mały. Zaczęto zatem go powiększać. Przez to, że port lotniczy jest położony od centrum prawie 50 km, postawiono na połączenie go z miastem kolejką. Pociągi na tej trasie jeżdżą już od 2013 roku. Zatem jeżeli interesuje nas to lotnisko Szczecin zaprasza w swoje skromne progi. Będziemy mieli możliwość zobaczyć piękne centrum i może polecieć gdzieś dalej.

Z kierunków polskich lotnisko obsługuje na razie wyłącznie połączenie ze stolicą, ale siatka ma się powiększyć w nadchodzącym roku. Z lotów międzynarodowych mogą zaciekawić nas takie miasta jak Londyn, Oslo oraz Szwecja.