Jakiego rodzaju istnieją produkty z linii Atoperal Baby i dla kogo zostały one przygotowane?

W aptekach istnieje pełna rodzina produktów do bieżącej pielęgnacji ciała. Przykładowo Atoperal dla najmłodszych to m.in. specjalny krochmal do kąpania, krem do rąk czy też pianki do mycia.
Produkty te stworzone są dla skóry delikatnej oraz atopowej.

spacer z kijkami Nordic Walking

Autor: Giorgio Minguzzi
Źródło: http://www.flickr.com
suplementy diety

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com

Przy pomocy tych artykułów można każdego dnia dbać o cerę niemowląt czy też dzieci. Przykładowo Atoperal Baby Plus w formie pianki do mycia, to specjalny środek dermatologiczny wyprodukowany do codziennego mycia cery atopowej, wyschniętej czy delikatnej. Jest to produkt dedykowany maluchom oraz niemowlakom. Zawiera ona glicerynę, czyli substancję nawilżającą, wygładzającą oraz łagodzącą podrażnienia. W ramy tej pianki wlicza się także Inulin, arginina czy Cocamidopropyl Betaine. Inny towar z tej serii – emulsja do kąpania, ma specjalnie opracowaną recepturę i jest wzbogacona specjalnie wybranymi elementami, których celem jest nawilżanie oraz łagodzenie podrażnień. Posiada doskonałe właściwości natłuszczające i zwilżające skórę najmłodszych.

Czy zaciekawiłyby Cię inne newsy (https://terapiamanawa.pl/leczenie-depresji-i-nerwic/) na ten temat? Namawiamy do przeczytania następnego artykułu. W nim zaznajomisz się z różnymi detalami.

Emulsja ta mogłaby tworzyć specjalną powłokę zabezpieczającą.

Następnym towarem z linii Atoperal Baby jest szampon, który jest przeznaczony do powszedniej pielęgnacji skóry głowy oraz włosów niemowlaków i dzieci. Ta specjalnie przygotowana receptura zapewnia kompleksową ochronę skóry oraz włosów dowolnego dziecka. Szampon taki posiada bardzo delikatne składniki, które znakomicie myją włosy. Receptura tego szamponu została uzupełniona o składniki, które uśmierzają podrażnienia.

Towar posiada składniki pochodzenia naturalnego, m.in. Sodium Cocoamphoacetate czy też Alpha-Glucan Oligosaccharide. W recepturze tego szamponu znajduje się także m.in. prowitamina B5 czy kwas cytrynowy.