Waginoplastyka jest aktualnie niezwykle popularnym zabiegiem poprawiającym jakość pożycia

Chirurgia estetyczna okolic intymnych jest ostatnio bardzo popularna. Na rozmaite operacje decyduje się coraz więcej kobiet, które chcą czerpać jeszcze większą przyjemność ze zbliżeń i czuć się lepiej we własnym ciele.
Obecnie waginoplastyka jest bardzo popularnym zabiegiem.

Decyduje się na nią wiele pań, które rodziły i chcą znów w stu procentach czerpać przyjemność z seksu. Sama operacja polega na zwężeniu wejścia do pochwy, jest to bardzo istotne, gdyż urodzenie dziecka(polecamy metoda bobath) ma szansę spowodować różne niemiłe zmiany, które negatywnie wpływają na doznania podczas seksu. Operacja plastyczna pochwy jest zabiegiem raczej nieskomplikowanym, jednak nie poleca się go kobietom, które chcą ponownie zajść w ciążę, cierpią na nowotwór lub mają problemy z krzepliwością krwi. Operację znajdziesz tutaj – . Przed zabiegiem trzeba zrobić normalne badania.
waginoplastyka

Źródło: pixabay.com
Jeśli interesuje nas waginoplastyka, to dobrym pomysłem będzie zajrzenie do sieci – na przykład tutaj waginoplastyka – dowiedz się więcej.. Starczy włączyć przeglądarkę i wpisać odpowiednie hasło, aby dostać bardzo dużo przydatnych rezultatów z adresami gabinetów, które przeprowadzają te zabiegi. Warto mieć w pamięci, iż operacja plastyczna pochwy niesie ze sobą ryzyko powikłań, jednakże jest ono dość małe. Najczęstszym problemem po operacji jest infekcja, a zatem należy dbać o higienę, by temu przeciwdziałać. Z reguły pacjentki dochodzą do pełnego zdrowia po około ośmiu tygodniach. W tym czasie trzeba powstrzymać się od uprawiania seksu.

Badania wskazują, że znakomita większość pań jest zadowolona z efektów tego zabiegu. Panie odczuwają znaczną poprawę jaKości doznań seksualnych i uważają, że są atrakcyjniejsze.