Na czym polega zastrzyk orgazmu?

Zastrzyk orgazmu jest to zabieg, który coraz częściej realizuje się w gabinetach plastycznej ginekologii. Jego celem jest powiększenie punktu G. Medycy przekonują, że kobiety, które zdecydują się na tenże zabieg, czerpały będą większą satysfakcję ze współżycia. Na czym dokładnie polega zastrzyk orgazmu.

para

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Zastrzyk orgazmu jest to zabieg, którego celem jest powiększenie punktu G, najbardziej wrażliwej części erogennej organizmu kobiety. Jest to niewielkie miejsce na błonie śluzowej przedniej ścianki waginy, gdzie stykają się zwieńczenia nerwów czuciowych, gruczołów a także naczyń krwionośnych. Głosem ginekologów w wielu sytuacjach to właśnie zbytnio mały czy mało uwydatniony punkt G jest przyczyną braku satysfakcji w łóżku. W związku z tym im bardziej punkt G zostanie uwydatniony, tym większa szansa na jego stymulowanie, a co za tym idzie – na intensywniejsze doznania seksualne (). Zabieg ów jest zalecany kobietom, które narzekają na brak orgazmu lub chcą czerpać większą satysfakcję z życia erotycznego, ponieważ nie odczuwają wystarczających bodźców podczas stosunku.

Czy ten artykuł Ci się podoba? Jeżeli tak, to żeby zdobyć podobne dane na omawiany temat, spójrz na informacje (http://www.lomza.centrumdemed.pl/demed/ortodonta-ortodoncja/), one z pewnością także przykują Twoją uwagę.

Ze wsparcia ginekologa plastycznego mogą korzystać także panie, jakie ostatnio urodziły dziecko, jak również te w okresie menopauzy (punkt G zmniejsza się z wiekiem). Zabieg tenże jest przeznaczony także dla pań, u których powodem obniżenia jakości życia zmysłowego jest nieprawidłowa budowa stref intymnych.
Powiększenie punktu G polega na iniekcji w przednią ścianę pochwy niedużej ilości substancji, jaka wypełnia tkankę. W strzykawce na ogół znajduje się środek na bazie kwasu hialuronowego, jednak może to być również tłuszcz własny pacjentki (nabyty metodą liposukcji) lub rekombinowany kolagen. Sam zabieg wykonywany zostaje w miejscowym znieczuleniu i trwa prawie 20 minut.
Zastrzyk orgazmu – skutki. Wynikiem zabiegu jest wyeksponowanie jak też ujędrnienie przedniej ściany pochwy, która staje się w wyższym stopniu czuła na bodźce (estetyka-intymna.pl/zabiegi/laser-monalisa-touch/labioplastyka-warg-sromowych.html). Kobieta może współżyć już 4 godziny po przeprowadzeniu zabiegu oraz czerpać satysfakcję z życia płciowego nawet przez kolejne dwa lata. Zabieg tego typu może wpłynąć na jakość życia płciowego, najważniejsze jednakże jest zaufanie pomiędzy partnerami i otwartość. Najistotniejsze bowiem w sferze intymnej może być poczucie bezpieczeństwa.