Sposoby na wczasy w Europie – opalanie czy narciarstwo?

Jest dużo metod na spędzanie wolnego czasu. Metody te są najczęściej uzależnione od indywidualnego gustu, ale również od możliwości finansowych oraz od pory roku. Dla większości osób słowo urlop przywodzi na myśl jedynie letnie wakacje. Wolą oni w większości przypadków wypoczynek o charakterze biernym, najlepiej w miejscowościach, gdzie jest ciepło i blisko do morza.

wakacje

Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednim pomysłem mogą być ciepłe tereny Bułgarii. Wakacje Cna Bałkanach to pomysł dla ludzi, którzy lubią spędzanie wolnego czasu nad morzem. Bułgaria jest zresztą krajem, który sprzyja takiemu spędzaniu wolnego czasu. Plaże na wybrzeżach są w sporej części kamieniste, można jednak spotkać piaszczyste, gdzie opalanie się i leżenie stają się jeszcze przyjemniejsze. Takie warunki spełnia również oferta, którą można znaleźć pod frazą „wakacje Bułgaria”. Zainteresowani muszą wejść w link – i zapoznać się z ofertą wczasów w Bułgarii.

AndoraAndora jest małym krajem, sąsiadującym z Francją i Hiszpanią. Zaliczana jest do atrakcyjnych kurortów europejskich, z uwagi na możliwości wypoczynkowe. W stolicy Andory, Andora La Vella, znajduje się spora liczba wartych zobaczenia obiektów. Poza tym w Andorze znajduje się kilka miejscowości uzdrowiskowych, w których występują gorące źródła lecznicze. Przede wszystkim jednak Andora jest znana z tego, że znajduje się w Pirenejach.

Jeśli musisz poznać opisywany w tym artykule temat, to kliknij tu oraz zdobądź pomocne info również w analogicznym serwisie.

Są tam więc również bardzo rozwinięte kurorty narciarskie. „Andora narty” to hasło coraz chętniej wyszukiwane, ze względu na zwiększającą się popularność zimowego wypoczynku w tym miejscu. Popularność ta zwiększa się dzięki całkiem niskim cenom i licznym promocjom.

Włochy i Hiszpania

Wakacje

Autor: Cristian Bortes
Źródło: http://www.flickr.com

Tak samo jak w przypadku Andory, dyscypliny zimowe są popularne także we Włoszech. Położonych jest tam bardzo dużo zimowych kurortów oraz stoków o urozmaiconym stopniu zaawansowania. Jedną z najbardziej popularnych miejscowości o tym charakterze jest Livigno. Położone jest na znacznej wysokości, co jest gwarancją naśnieżenia stoków. narty Livigno to oferta dla ludzi, którzy lubią sporty zimowe, a także obserwowanie uroków górskich krajobrazów. Więcej szczegółów przeczytasz tutaj: ktoś chce udać się do Hiszpanii w celach wypoczynkowych, warto, by zainteresował się najnowszymi okazjami typu „Hiszpania last minute”. Umożliwi to zaoszczędzenie znacznych sum finansowych, a co za tym idzie pozwoli na spędzenie większej ilości czasu w wymarzonym miejscu.