Spółka Księgowi i Doradcy – rzetelne biuro rachunkowe w Zawierciu

Wielu przedsiębiorców, zarówno tych zaczynających działalność jaki i legitymujących się kilkuletnim doświadczeniem w zarządzaniu firmą, rozważa czy opłaca się korzystać z usług oferowanych przez .

księgowość

Autor: Alan Cleaver
Źródło: http://www.flickr.com
Zlecenie obsługi finansowej firmy wyspecjalizowanemu podmiotowi mimo, że tworzy dodatkowe koszty w postaci opłat za wykonaną pracę, daje także duże korzyści – oszczędność czasu, który do tej pory przeznaczaliśmy na rozliczenie z US czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych a także konsulting i profesjonalną interpretację przepisów podatkowych, dzięki czemu wyjaśnimy niejasności i unikniemy bardzo drogich błędów.

Aby uzyskać pewność, że rachunkowość naszego przedsiębiorstwa powierzamy profesjonalnym księgowym, którzy rzetelnie zadbają o nasze interesy, musimy z rozmysłem wytypowaćbiuro rachunkowe Zawiercie, z którym chcemy nawiązać współpracę – i Doradcy.

Jednym z najpopularniejszych w Zawierciu są Księgowi i Doradcy. Spółka od wielu lat proponuje usługi z zakresu obsługi finansowej, wspierając zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą. Dodatkowo w spektrum usług firmy wchodzi administracja kadrowo-płacowa, doradztwo w sprawach podatkowych oraz tworzenie raportów finansowych. Pełna oferta spółki obejmuje: .

– usługi księgowe Zawiercie, między innymi prowadzenie ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego a także dokonywanie rozliczeń podatkowych w zakresie podatku dochodowego oraz VAT,

– administracja kadrowo-płacowa, obejmująca tworzenie i bieżące prowadzenie kartotek pracowniczych oraz ewidencjonowanie urlopów wypoczynkowych, chorobowych i innych nieobecności,

– doradztwo podatkowe, m.

Ten tekst wydał Ci się interesujący? Masz ochotę na więcej opisy? Zatem nie zwlekaj i klikaj w ten link.

in. prowadzenie rozliczeń podatkowych firm oraz osób fizycznych oraz sporządzanie deklaracji PIT,

-doradztwo biznesowe – przygotowywanie analiz finansowych oraz opracowywanie biznes planów oraz studiów wykonalności,

finanse

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
– usługi korporacyjne, między innymi sprzedaż gotowych firm oraz zapewnienie siedziby rejestracyjnej firmy i usług powiązanych.

Kompleksowe wykształcenie , a także długoletnie doświadczenie jakie specjaliści firmy uzyskali w czasie pracy z międzynarodowymi korporacjami sprawia, że usługi proponowane przez Księgowi i Doradcy stoją na najwyższym poziomie.