Panacea, suplementy a także kosmetyki dostępne online

Kwasy omega-3 są to związki zaliczane do tak zwanych NNKT, czyli niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jako że organizm ludzki nie umie ich zsyntetyzować, powinny być dostarczane z pożywieniem w codziennej diecie. Kluczowym źródłem kwasów omega-3 są tłuste ryby morskie tj. łosoś, makrela, śledź, ale ich konsumpcja w diecie zwykłego Polaka jest niestety o wiele zbyt niskie.

Kwasy omega-3 są niezbędne do prawidłowego wzrostu oraz rozwoju naszych pociech, ponieważ wpływają na harmonijne działanie mózgu i układu nerwowego, a także na ostrość widzenia. W badaniach dowiedziono, że zwiększają one zdolność koncentracji,

leki

Autor: weisserstier
Źródło: http://www.flickr.com

poprawiają pamięć, umiejętność pisania, mówienia, czytania, czyli mają wpływ na rozwój intelektualny naszych pociech. Dzięki kwasom omega-3 maluch szybciej się rozwija i fizycznie, jak także psychicznie.

Współcześnie NNKT są one zalecane już nie tylko przez pediatrów, lecz także logopedów, psychologów dziecięcych, dowiedziono bowiem, że suplementacja NNKT w istotny sposób zmniejsza zbytnia wrażliwość, impulsywność, a wręcz agresję u dzieci. Wspomagająco używa się Iq oil również w terapii ADHD, dysleksji, a nawet autyzmu, o czym można poczytać – więcej o preparacie. Warto tu również zaakcentować działanie kwasów omega 3 na odporność dzieci. Właśnie z tej przyczyny suplementacja zalecana jest szczególnie w okresie wczesnej wiosny i jesiennym.

Co się dzieje, kiedy w układzie mamy za mało owych kwasów? Jeżeli dostarczymy organizmowi jedynie śladowych ilości omega-3, wówczas te enzymy będą anektowane poprzez kwasy omega-6. W diecie musi być więc zachowana stabilność pomiędzy kwasami omega-3 a omega-6. Doskonale, ażeby był to stosunek 1:1, ale to mało możliwe, dlatego przyjmuje się, iż doskonały byłby już stosunek 5:1. Niestety, we współczesnej diecie te proporcje wynoszą 20:1.

W aptece internetowej poczytamy również o Unigel Apotex – więcej o Unigel Apotex.

Jeśli po przestudiowaniu prezentowanego artykułu będziesz chciał poszerzyć dane na opisywany wątek, to pomocne omówienie (https://hjl-partner.pl/) bardzo Ci może pomóc – kliknij i zobacz!

To wyrób leczniczy przeznaczony do terapii szerokiego spektrum ostrych ran. Dzięki swojej strukturze UniGel nie przedostaje się do organizmu z czego wynika, że nie zostały wykazane żadne przeciwwskazania, a UniGel możemy zastosować u: wszystkich kategorii wiekowych i bobasów, kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących, chorych cierpiących na sporo chorób a także przyjmujących wiele leków.