Ubezpieczenia dla sportowców w doskonale niskich cenach

Prowadzenie działalności sportowo- rekreacyjnej ; relacja z początkującymi sportowcami oraz samodzielne uprawianie sportu to niesamowita satysfakcja, ale i odpowiedzialność. Trener odpowiada pośrednio za zdrowie i życie swoich uczniów oraz innych osób, które mogłyby doświadczyć szkody za przyczyną takiej działalności lub aktywności sportowej.

tenis

Autor: Christopher Johnson
Źródło: http://www.flickr.com

Z reguły nieprzyjemne zdarzenia, następują w najmniej oczekiwanym czasie. Dla osób profesjonalnie uprawiających sporty, urazy mogą na długi czas pozbawić ich możliwości treningu, a nawet być kresem świetlanej kariery.

To zagadnienie okazało się dla Ciebie absorbujące? Sprawdź także podobne źródła (https://artgrafcars.pl/car/volkswagen-arteon/) na ten omawiany wątek, które zapewne są tak samo wciągające.

Zawodnicy sportowi mają jednak możliwość ochrony przed pejoratywnymi skutkami takich zdarzeń. Skutecznym sposobem na minimalizację ryzyka jest ubezpieczenie.

Pewni Sportu to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w ubezpieczeniach dla osób uprawiających sport – porównaj .

Dysponujemy całą gamą profesjonalnych programów ubezpieczeniowych odpowiednich do potrzeb sportu:

– dla zaawansowanych;- dla początkujących; – wyczynowego.

Program ubezpieczenia został opracowany dla trzech grup osób zaangażowanych sportowo:

– profesjonalistów; czyli osób mających profesjonalną umowę sportową;- amatorów; czyli osób uprawiających sport samodzielnie, nieprzypisanych do żadnego związku sportowego;- wyczynowców; czyli osób posiadających uprawnienia do uczestnictwa w zawodach sportowym, ( sportowiec musi być zarejestrowany w związku sportowym ) .

Składka ubezpieczeniowa zostaje ściśle opracowana po indywidualnej ewaluacji ryzyka na podstawie danych źródłowych znajdujących się we wniosku ubezpieczeniowym oraz przewidywanym zakresem oraz stadium ochrony ubezpieczeniowej.

Źródło –

Sumy polisy ubezpieczeniowej oraz świadczeń dobieramy do oczekiwań i poziomu rozwoju sportowego, a także możliwości pieniężnych zawodników. Pomagamy poszkodowanym na każdym etapie usuwania szkody i pilotujemy proces inkasowania odszkodowań.

siatkówka

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Ubezpieczenie sportowe:

– zawiera odpowiedzialność cywilną, za szkody, które są związane z prowadzeniem działalności sportowo- rekreacyjnej;
– potęguje Twoją wiarygodność (jeśli jesteś coachem );
– zapewnia odszkodowanie osobom trzecim, które odniosły kontuzję;
– jest dostosowane do Twoich oczekiwań ; za sprawą dodatkowych klauzur;

Oprócz tego:

– składkę możesz zapłacić jednorazowo lub hulajnogi wyczynowe – scootive.pl w uzgodnionych ratach;
– dla osób, które zawrą polisę zbiorową, przygotowaliśmy korzystne rabaty.