Monthly Archive: October 2014

Zima to cudowny czas, lecz czy umiemy z niej odpowiednio korzystać? Zależy jak do tego podejdziemy i czy aktywnie korzystamy z jej zalet

Nie jest prawdą, że okresu zimowego nie da się lubić, w zimę też przecież może być fajnie! Tak, na pewno powiedzą to wszyscy, którzy naprawdę korzystają z jej uroków. A jak z niej najlepiej korzystać? Wiadomy jest, najbardziej istotne są sporty zimowe, jakie można uprawiać aż do woli, oczywiście jeśli jest tylko śnieg.

Continue reading “Zima to cudowny czas, lecz czy umiemy z niej odpowiednio korzystać? Zależy jak do tego podejdziemy i czy aktywnie korzystamy z jej zalet” »

Idealne miejsce do wypoczynku

Sporo osób szuka tanich hosteli lub wybiera hotele, gdzie ceny czasem są dość wysokie. Jednak ciekawym rozwiązaniem są pensjonaty. W pensjonatach nie tylko będziemy mieli sympatyczną obsługę, ale również na sto procent będziemy się dobrze czuć. Dobrze jest pojechać do pensjonatu razem z całą familią, bo dzięki temu nadal zostanie nam zapewniona rodzinna atmosfera. W prawie wszystkich pensjonatach można liczyć na posiłki.

Continue reading “Idealne miejsce do wypoczynku” »