

Chcesz wiedzieć więcej z owego intrygującego zagadnienia? Zatem świetnie trafiłeś. Po prostu idź dalej (https://pl.babor.com/products/twarz/88) i przeloguj się do następnej strony.
Jak trzeba przygotować się do zabiegu, a jak wygląda operacja oraz czy występują niepożądane powikłania pooperacyjne? O tym poniżej. Przed zabiegiem należy zastosować terapię hormonalną. Okres trwania wynosi od 2 do 4 tygodni. Postępujesię w ten sposób, żeby zmniejszyć grubość ścianek macicy lub zmniejszyć objętość mięśniaka. Dobrze jest też wcześniej zrobić badanie cytologiczne oraz badanie czystości pochwy. Kiedy zostaną one zrobione lekarz może zalecić używanie przez jakiś czas globulek stosowanych dopochwowo, aby zmniejszyć zanieczyszczenia bakteriami.

Histeroskopia, jak wiele innych zabiegów, może doprowadzić do powikłania.
Powyższy ciekawy artykuł tworzyliśmy dla Ciebie bardzo starannie. Sądzimy, że Ci się spodoba i przejdziesz na naszą następną stronę.
Jednak notowane są one stosunkowo rzadko. Najczęściej ryzyko komplikacji ma miejsce, kiedy wycinane są dużych rozmiarów zmiany sięgające w głąb tkanki mięśniowej macicy. Ryzyko komplikacji jest także większe, gdy mamy do czynienia z zmianami wrodzonymi macicy. Z pewnością jesteśmy w stanie zniwelować takie ryzyko, jeżeli zdecydujemy się na rekomendowaną klinikę, jak ginekolog Bielsko Biała .